jeigu zinoma normalios krikstynos, o ne nesamone kokia :D
Pirmakursis - Išgirdęs apie krikštynas.
Anonimas
4670
Anonimas
4670
nebutina bet idomu :D
Anonimas
4670
Gerai, kad as pasiploviau
Anonimas
4671
Šiaip ten nebūtina dalyvauti.
Anonimas
4671
Nieko cia blogo nepatau fainos tos krikstynos yra :)
Geras_Iksas
4671
gerai kad dar ne pRImakRUsis isgRIdes aIPe kIRkstynas..
Bwallace
4672
PRIMAkursis,boted,krc kas sedi prie patvirtinimo vairo,kad su klaidom uztvirtina
|

