Pirma parašė

2013.04.16 bujojus
  • 140
4
Pirma parašė







Nuotraukos nėra
Anonimas 4809    
bullshit
Rapapa 4818    
Būtent :D pasaulis ritasi kūlversčiais išgėręs
Nuotraukos nėra
Anonimas 4819    
#1 oh come on. jei jau parasyt nedrasu net,tai nezinau kur sitas pasaulis ritasi...
Rapapa 4819    
Oh come on, people! Aš pvz jei man patinka vaikinas, galiu ir pirma parašyt, bet yra daug maloniau, kai tai padaro vaikinai, bet pastaruoju metu žiūriu, kad merginos drąsesnės :/ susiimkit, vaikai :D
Grįžti į viršų