Pirkinių sąrašas - nebūtinai turi būti nuobodus

2009.11.16 Wiktor
  • 423
33
pirkiniai,sarasas







Nuotraukos nėra
Ilona_Maslova 5724    
Grazu. Man patinka;)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
nerealiai gražu !! ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
AWSM. Man patinka. ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Cystai awesome!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
osam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
kaip gražu :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
WoW !!!!!! nuostabu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Kaip nesveikai gražiai nupiešta.. <3
Nuotraukos nėra
zazikas 5816    
talento darbas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Pff, nereikia talentingumo, daugiau reikia fantazijos ir viskas bus imanoma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
jei zmogus talentingas jam ilgai mokitis nereikia tik siek tiek palavinti rankas. ir daug kas bus imanoma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Zmogus talentingas, kuris taip nupiese. Ilgai turejo mokytis piesti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
#18 niekad nebandei tušinuku piešt ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
SICK! +5 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
#18 Tai, kad manau tuo.
Turbosraige 5875    
beeet viskas tikrai ne tuo tusinuku, kuris salia numestas!
Marko 5875    
Matosi profas padirbejo
varna 5881    
esu mačius jau..bet vis tiek jega xD
Vyncas 5904    
Ir viskas tik su vienu tušinuku ; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
unreal! :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    

Nesveikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
Nice nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
Kaip gražu . OHO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
Ir apsipirkineji ta pati kiekviena diena, nes pirkiniu sarasa ismest nesinori :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5970    
normalej
Nuotraukos nėra
Anonimas 5975    
WOW
Nuotraukos nėra
Anonimas 5992    
Nuostabu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5997    
Nesveikai
giedriuxxx 6061    
nice cia gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6063    
nuostabiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 6066    
uztat nematyta lietuviskuose :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 6066    
Viskas matyta uzsienieriskuose demotose :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 6066    
uz piesini +5, uz demotyvatori +5, tik gaila, kad 5 bale vertinimo sistema:)) nice:)
Grįžti į viršų