Pirkinių sąrašas - nebūtinai turi būti nuobodus

2009.11.16 Wiktor
  • 423
33
pirkiniai,sarasas







Nuotraukos nėra
Ilona_Maslova 5723    
Grazu. Man patinka;)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
nerealiai gražu !! ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
AWSM. Man patinka. ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Cystai awesome!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
osam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
kaip gražu :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
WoW !!!!!! nuostabu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Kaip nesveikai gražiai nupiešta.. <3
Nuotraukos nėra
zazikas 5815    
talento darbas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Pff, nereikia talentingumo, daugiau reikia fantazijos ir viskas bus imanoma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
jei zmogus talentingas jam ilgai mokitis nereikia tik siek tiek palavinti rankas. ir daug kas bus imanoma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Zmogus talentingas, kuris taip nupiese. Ilgai turejo mokytis piesti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
#18 niekad nebandei tušinuku piešt ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
SICK! +5 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
#18 Tai, kad manau tuo.
Turbosraige 5874    
beeet viskas tikrai ne tuo tusinuku, kuris salia numestas!
Marko 5874    
Matosi profas padirbejo
varna 5880    
esu mačius jau..bet vis tiek jega xD
Vyncas 5903    
Ir viskas tik su vienu tušinuku ; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
unreal! :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    

Nesveikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Nice nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
Kaip gražu . OHO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
Ir apsipirkineji ta pati kiekviena diena, nes pirkiniu sarasa ismest nesinori :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5969    
normalej
Nuotraukos nėra
Anonimas 5974    
WOW
Nuotraukos nėra
Anonimas 5991    
Nuostabu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5996    
Nesveikai
giedriuxxx 6061    
nice cia gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6062    
nuostabiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 6065    
uztat nematyta lietuviskuose :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 6065    
Viskas matyta uzsienieriskuose demotose :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 6066    
uz piesini +5, uz demotyvatori +5, tik gaila, kad 5 bale vertinimo sistema:)) nice:)
Grįžti į viršų