Pirkinių sąrašas - nebūtinai turi būti nuobodus

2009.11.16 Wiktor
  • 423
33
pirkiniai,sarasas







Nuotraukos nėra
Ilona_Maslova 5718    
Grazu. Man patinka;)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
nerealiai gražu !! ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
AWSM. Man patinka. ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Cystai awesome!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
osam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
kaip gražu :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
WoW !!!!!! nuostabu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Kaip nesveikai gražiai nupiešta.. <3
Nuotraukos nėra
zazikas 5810    
talento darbas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Pff, nereikia talentingumo, daugiau reikia fantazijos ir viskas bus imanoma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
jei zmogus talentingas jam ilgai mokitis nereikia tik siek tiek palavinti rankas. ir daug kas bus imanoma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Zmogus talentingas, kuris taip nupiese. Ilgai turejo mokytis piesti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
#18 niekad nebandei tušinuku piešt ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
SICK! +5 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
#18 Tai, kad manau tuo.
Turbosraige 5869    
beeet viskas tikrai ne tuo tusinuku, kuris salia numestas!
Marko 5869    
Matosi profas padirbejo
varna 5875    
esu mačius jau..bet vis tiek jega xD
Vyncas 5898    
Ir viskas tik su vienu tušinuku ; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
unreal! :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    

Nesveikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
Nice nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
Kaip gražu . OHO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5950    
Ir apsipirkineji ta pati kiekviena diena, nes pirkiniu sarasa ismest nesinori :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
normalej
Nuotraukos nėra
Anonimas 5969    
WOW
Nuotraukos nėra
Anonimas 5986    
Nuostabu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5991    
Nesveikai
giedriuxxx 6056    
nice cia gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6057    
nuostabiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 6060    
uztat nematyta lietuviskuose :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 6060    
Viskas matyta uzsienieriskuose demotose :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 6061    
uz piesini +5, uz demotyvatori +5, tik gaila, kad 5 bale vertinimo sistema:)) nice:)
Grįžti į viršų