Photoshopas - prieš mūsų erą

2010.06.15 darka
  • 210
53
photoshopas,photoshop







coliuke_ 5091    
#52 Nu ir kas, jeigu ir yra? Tau tas kenkia kažkuo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5091    
#26 Gerbėja(s) būsi ? :D
Smiler 5207    
Smagiau taip pasilinksmint, o ne nolifint, prie pc all day all night .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
#5 mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
o tai koks čia photoshopas? :D
robhertytute 5808    
#26 nesiparink:))
Nuotraukos nėra
kamile 5811    

Photoshop - BCE
robhertytute 5816    
#40 o tai kas apie fotoshopą sakė???;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
#13 nope, apie tave nesneka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
#5 kartais pats neziuri??? :D nes zmones sako kad kiti aceit ziuri o istikruju patys ziuri o as prisipazinsiu kad ziuriu ta twilaita ir man visai nieko jei nebutu patisono tai dar fainiau butu P.S. as visai ne fyfa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
lol, čia geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#26 svaigsti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
fu bl patys slyksciausi bernai zemej
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
jokio cia photoshopo nera, sulenkia ziurnala, kad taip atrodytu ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#32 Taylor Lautner. ;D (mm) P.S. jis Robertas, o ne Robinas. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#36 Vaaau. Kai tu kietas. Moki keiktis. : O Belekas. tikras kaimo verchas. ;D
P.S. Tu klysti. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#35 Pritariu. : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
LA >> nelok asile paminejo bet kas apie twillight bloga zodi pz jau pilnos kelnes jau reikia suda malt ..... zinai ka .... NIEKAM NEIDOMU TAS TAVO TWILLIGHTAS PID@RE TU!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
pričiom čia twilight'as?taigi čia tik jo aktoriai, o jei aktoriai, tai dar nereiškia, kad twilight'as!!!!!!jie paprasčiausiai padarė fotosesiją ir viskas, kaip ir kiti aktoriai ir žvaigždės!!kad jie vaidino šitam filme tai dar nereiškia, kad čia jau butinai turi būti twilight'as;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
#5 toki beprasmiska komentara parases jauties kietas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
#5- jaučiu pats žiūrėjai Twilighta;] kas nori tas ir žiūri;]p trenktas esi tik jau nespresk kas tokie žiūri ir kas jie tokie yra;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Beje tas anas aktorius ne Robinas tas kitas... Wuaaa unreal....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Tai matot kad lapas sulenktas=???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
fail fail fail !! :D
zvengiau kokias 5 min...... (rofl)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Gęęęras . x d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
Stume. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
fake and gay
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
neturėjo žmogus ka veikti..Ir būtina Roberta Pattinsona ikišti į ta nesamone??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
šiaip jei norit pamatyt tikrą Pattison bučinį su vyru pažiūrėkit filmą little ashes :D ten nei fotošopo nereik :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
Žiauriai : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
#18->>> ka nematei tos demotyvacijos? :
demotyvacija.lt
tik tai cia komentarai geresni uz pacia demotyvacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
patinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
xD
candy 5851    
geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
man atrodo kamentarai turetu but apie demo o ne apie komentarus... :) demo gerulishka :D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
geras sita ;D LIUX
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
#8 tai kad tu vienas is tu nevykeliu tai matom :) Uzuojauta
Nuotraukos nėra
BadBoy 5851    
geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
#11 šūdus šneki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
#11 Garantuoji uz visas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
# Tavo žiniai, fyfos nemėgsta Twilight'o. :)
#8 pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
Geeras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
#5 o tu prie tų gyvenimo nevykėlių (sun)

o demo gera ;D +
Nuotraukos nėra
kwintom 5852    
cha, cha, patiko;D aš mėgstu taip ištampyti veidus, ir žvengti. ;D (evil)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
Hehe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
Sakiau kad twilighta ziuri taiktai fyfos, gejai ir kitokie gyvenimo nevykeliai :D
Mirka 5852    
:D Privertė nusišypsot! :D
(50-53)
Grįžti į viršų