bet ftkej tj tikraj ne paauglee :D
Photoshop - pagrindinė paauglių kompleksų priežastis
Anonimas
5406
Fanatikeee
5471
;D
Anonimas
5480
O taip. Fotosopas visagalis :D**
mirazas
5482
grazus darbas
Anonimas
5588
kvaila...
indigokid
5877
o aš nenaudoju ;D
Anonimas
5902
Ne, iš ties galima ir geriau, nes geriau įsižiūrėjus aiškiai galima pamatyt fotožopą. ;)
Anonimas
5982
nuostabus darbas, nežinau kas ten ką geriau padarytų, nebent į kelnias :)))
Zygis
6031
Skirtumas akivaizdus :)
Anonimas
6064
kas tiesa ,tas ne melas... :)
Anonimas
6120
ji istikruju turi apgama? ;D
Anonimas
6126
Dar geriau galima padaryt :P
|

