bet ftkej tj tikraj ne paauglee :D
Photoshop - pagrindinė paauglių kompleksų priežastis
Anonimas
5401
Fanatikeee
5466
;D
Anonimas
5475
O taip. Fotosopas visagalis :D**
mirazas
5477
grazus darbas
Anonimas
5583
kvaila...
indigokid
5872
o aš nenaudoju ;D
Anonimas
5897
Ne, iš ties galima ir geriau, nes geriau įsižiūrėjus aiškiai galima pamatyt fotožopą. ;)
Anonimas
5977
nuostabus darbas, nežinau kas ten ką geriau padarytų, nebent į kelnias :)))
Zygis
6026
Skirtumas akivaizdus :)
Anonimas
6059
kas tiesa ,tas ne melas... :)
Anonimas
6115
ji istikruju turi apgama? ;D
Anonimas
6121
Dar geriau galima padaryt :P
|

