bet ftkej tj tikraj ne paauglee :D
Photoshop - pagrindinė paauglių kompleksų priežastis
Anonimas
5405
Fanatikeee
5470
;D
Anonimas
5478
O taip. Fotosopas visagalis :D**
mirazas
5480
grazus darbas
Anonimas
5587
kvaila...
indigokid
5876
o aš nenaudoju ;D
Anonimas
5900
Ne, iš ties galima ir geriau, nes geriau įsižiūrėjus aiškiai galima pamatyt fotožopą. ;)
Anonimas
5980
nuostabus darbas, nežinau kas ten ką geriau padarytų, nebent į kelnias :)))
Zygis
6030
Skirtumas akivaizdus :)
Anonimas
6063
kas tiesa ,tas ne melas... :)
Anonimas
6119
ji istikruju turi apgama? ;D
Anonimas
6125
Dar geriau galima padaryt :P
|

