Photoshop - pagrindinė paauglių kompleksų priežastis

2009.08.10 Andrius23
  • 106
12
photoshop,kompleksai,priezastis,foto







Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
bet ftkej tj tikraj ne paauglee :D
Fanatikeee 5468    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
O taip. Fotosopas visagalis :D**
mirazas 5478    
grazus darbas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
kvaila...
indigokid 5873    
o aš nenaudoju ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
Ne, iš ties galima ir geriau, nes geriau įsižiūrėjus aiškiai galima pamatyt fotožopą. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5978    
nuostabus darbas, nežinau kas ten ką geriau padarytų, nebent į kelnias :)))
Zygis 6028    
Skirtumas akivaizdus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6060    
kas tiesa ,tas ne melas... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6116    
ji istikruju turi apgama? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6123    
Dar geriau galima padaryt :P
Grįžti į viršų