bet ftkej tj tikraj ne paauglee :D
Photoshop - pagrindinė paauglių kompleksų priežastis
Anonimas
5402
Fanatikeee
5468
;D
Anonimas
5476
O taip. Fotosopas visagalis :D**
mirazas
5478
grazus darbas
Anonimas
5584
kvaila...
indigokid
5873
o aš nenaudoju ;D
Anonimas
5898
Ne, iš ties galima ir geriau, nes geriau įsižiūrėjus aiškiai galima pamatyt fotožopą. ;)
Anonimas
5978
nuostabus darbas, nežinau kas ten ką geriau padarytų, nebent į kelnias :)))
Zygis
6028
Skirtumas akivaizdus :)
Anonimas
6060
kas tiesa ,tas ne melas... :)
Anonimas
6116
ji istikruju turi apgama? ;D
Anonimas
6123
Dar geriau galima padaryt :P
|

