Tai aišku, visada nešiojuosi kišenėj
Perwoll - tu irgi jį turi prie savęs?
Spameris
5811
Diia
5843
Ne lietuvių kurtos reklamos su Perwoll yra geriausios. Iš tašės išsitrauk tada, kai reik. nešiojas tipa. :D
Anonimas
5890
Tai juos moterys vietoj rankinukų nešioja :D
Anonimas
5892
;D
Anonimas
5916
tai jau tikrai, visos reklamines aukos jas turi xD.
Anonimas
5967
arba Vanish koke boba isirauna i namus kaskoke arba senis ir sako naudok situs :D
VBexplorer
6016
per kiekviena reklama gi tos su savim ta perwoll nesiojas :D ir issitraukia is velnias zino kur ar kur ten :D
Zygis
6029
Čia kažko nepagavau :|
Anonimas
6052
xD
|

