eik tu durneli
Per gimtadienį, - tokias žvakutes neužpūstum, o supūstum.
Anonimas
5185
Anonimas
5316
kur toki gaut?
Rocknroll
5316
idomu koks ciuvas is darzelio sesiu metu jau zole pucia per gimtadeni ir uz zvakutes moka daugiau nei uz torta
anonimas
5317
per 20 gimtadienį gal nusipirksiu
kasiakas
5317
Kuo daugiau metų tuo laimingesnis žmogus :)
straksyte95
5317
Noriu tokio!!!! ;D
|

