Pavydas - jausmas per kurį nebepastebi likusių brangių dalykų .

2011.02.16 Sunnysmile
  • 233
10
kubilius,nebeturi,gejiskos,meiles







Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
: D
XciclonX 5607    
#5 uostyk pazasty gaidy!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
ataik ce zalias :*
Nuotraukos nėra
kosmonautas 5608    
tie kas yra pavyduoliai taip pjauna gryba, ou baby . laikykites atokiau nuo tokiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Teisybe :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Kurva, mes mylim Kubiliu nakui
Mimi 5608    
Taigi nustokit but pavydus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Visi tie idiotai kur juokiasi iš bet ko kur parašyta kubilius jau senai nusibodę.. Eikit į vaikų darželį asilai..
kiki17 5608    
bet kaip keista nors zinai kad jie tik daiktai bet kai jiems suteiki veida kuna taip gaila pasidaro atrodo kad jauciantys
povilasq 5608    
ciut ne veliava :p
Grįžti į viršų