Pavasaris - Kažkas jo nesulauks

2011.03.04 auauau
  • 109
37
Pavasaris







Nuotraukos nėra
Anonimas 5047    
miauuuuuu tik ne mano kiausus XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5116    
#33 nu tu durnas? gi kastruoja cia kad morciaus nebutu. katinui net neskauda ir nk cia ziauraus nera net. dalbasai gi per morciu kates kniaukia nuolatos ir uzmigt neduoda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5118    
#33 Kuo kastravimas yra žiaurus, asilo šūde? Pamatė paveikslėli su veterinarais ir jau bliauna, kaip tai ale žiauru. Kai kurių žmonių bukas mąstymas tiesiog pribloškia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5126    
Molli tu, čia kastruoja katiną #33
Nuotraukos nėra
Anonimas 5206    
Cia ziauriau uz viska...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Nesielgčiau taip su savo kate.;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
skanus kebabas iseis is sito katino :d
Fanatikeee 5568    
cia taip katinuis kastruoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
#26. buna, durneli :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Pz kai funny coments xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
PIMPAAAALAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#3 mhm, kai "suleista narkozė" tai atsimerkęs būna? xD
Chimera. 5586    
ziauru.
Nuotraukos nėra
jojo20 5587    
nelb supratau priciom cia kastracija ir pavasaris... bet gal šia demotyvacija norėjo pasakyti,jog sis katinas negalės braukti savo pimpaliuko per gėlytes ir taip dziaugtis pavasariu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
tikrai kad nesulauks... nes as atvaziuju pas tave gaidy!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Blemba, tai dabar reikia kurti tokias demotyvacijas kad kazkieno kiausai pavasario nesulauks.. Nu zinot..
darkangel 5588    
Voje kaip juokinga, hahhahahaha mirstu is juoko. Jus atsidurkit jo vietoj ha ha ha ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
kates mintyse: nu daba bus...
Teenagor 5588    
epic..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#9 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
krč juokina šita ft :D toks krč tied up :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
mano abu sutvarkyti, tai pavasaris ramus buvo. iki vakar... kai seniau priklydęs našlaitis (!) nepadovanojo keturių pūkuotukų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Buvo labai senai sitas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
katinus reik kastruot ypac tuos kurie yra nepataisomi isdaigininkai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#11 bšk skyrk kastraciją ir mirtį. Pasidomėk,pasiskaityk neišauklėtas kaimietę koks gers dalykas yr kastracija/sterelizacija. Sėkmės skaitant.!!
Nerimtas 5588    
#10 praktiškai tas pats :D
iceQ96 5588    
#9 šiaip čia jį kastruoja ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Kaip galima is gyvo padaro atimti gyvybe...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
kazkam pize... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#6
Taisingai pastebeta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#1 tik irodo kad publika cia iki 12m.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Ir be kiausiu gyventi galima. bet liudna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
siaip jau pavasaris...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
kastruoja. jis atsimerkęs nes narkozė suleista
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
man rodos kastruoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
?? ka cia zudo ji?? ar kas??
Grįžti į viršų