Pavasari toks ,,geles" neprazyst .
Pavasaris - Kai gėlės pražysta
Anonimas
5514
Anonimas
5542
ale taiiii kaiiiii gražumo ^.^
Anonimas
5615
ir sudai is po sniego islenda
blet1
5615
Nu kanafliancus tikrai ne pavasari nuiminet reik
Anonimas
5616
laukiam pavasarios :D
Anonimas
5616
<3
Anonimas
5616
mano meile ))
Anonimas
5616
ww?
Teenagor
5616
meile kanapems gal tada :D
Anonimas
5617
cia indoore suzydejo nebent. Lauke tik rudeny buna :) Nebent auto :P
Geras_Iksas
5617
kanape - ne gele ir prazysta ne pavasari..
Anonimas
5617
zymes : meile :D
Anonimas
5617
dar ne pavasaris ://
Anonimas
5617
Mano megstamiausios geles :))))
Anonimas
5617
.....
Karolis.
5617
Koks grozis... (mm) (inlove) :D
|

