Pavasari toks ,,geles" neprazyst .
Pavasaris - Kai gėlės pražysta
Anonimas
5516
Anonimas
5544
ale taiiii kaiiiii gražumo ^.^
Anonimas
5617
ir sudai is po sniego islenda
blet1
5617
Nu kanafliancus tikrai ne pavasari nuiminet reik
Anonimas
5618
laukiam pavasarios :D
Anonimas
5618
<3
Anonimas
5618
mano meile ))
Anonimas
5618
ww?
Teenagor
5618
meile kanapems gal tada :D
Anonimas
5619
cia indoore suzydejo nebent. Lauke tik rudeny buna :) Nebent auto :P
Geras_Iksas
5619
kanape - ne gele ir prazysta ne pavasari..
Anonimas
5619
zymes : meile :D
Anonimas
5619
dar ne pavasaris ://
Anonimas
5619
Mano megstamiausios geles :))))
Anonimas
5619
.....
Karolis.
5619
Koks grozis... (mm) (inlove) :D
|

