taip
Pastatas - Motyvuoja emigruoti
Anonimas
5731
Anonimas
5810
Farang, xD
Anonimas
5851
liuks :D (Y)
Anonimas
5854
Tiesa. O kai retkarčiais paskaitai Lietuvos naujienas, demotyvuoja grįžti.
chzarija
5891
hp
Anonimas
5919
as ta padariau pries 8 metus.
Anonimas
5934
respects :D
Anonimas
5934
taikliai demotyvuota
Anonimas
5934
taip pagalvojau... ar jis tik nepastatytas aukstyn kojom?
Anonimas
5936
#5 Prie ko cia Vilnieciai? Tu galvoji, kad jeigu seimas stovi Vilniuje, ten visi sedintys klaunai is Vilniaus? Ni**ja, ten Vilnieciu kaip tik maziausiai yra.
Anonimas
5945
vilnieciai jau ir taip pas jus kaip i uzseni tenka uzvaziuot. bet pirsta vardan kazko galit pajudint..
Anonimas
5945
man tai isvis kazkaip tas seimas bl.. paziuri zinias (susibiesini) paziuri kokia teise zinoti (pakraupsti) ka jie sua bledes galvoja. baigsim skolintis 2116, sodrai hana , kaip i duobe sudu pinigus merkia ir nesurenka galu kur kas kiek ispyzdino. krc.. bl isvis dbr.. kurvos net formules neberodo . nu nx . per ltryto galima lkl pakimarint. nzn nzn . bl gyvenciau vilniui , as nx jiem tikrai ispsiciau langa. ne blaivas , tai girtas tikrai nesudvejociau. ir px. numerius kitus uzdedi kad koks gaidys nepakaziolintu bl ir nx jiem.. Lietuvaiciai.. paskutinis isvazeves isjunkit sviesa oro uoste. :D
svajus
5945
tas kazkas as :D Na bet nieko kas tiesa tas tiesa :D
svajus
5945
www.demotyvacija.lt/lietuvos-respublikos-seimas-1236459.html
|

