vis geriau nei be ju...
Paspirtukas
Anonimas
5059
Anonimas
5279
Neverta skaityt komentaru jej jie apie kitus komentarus
dofkiuxas
5304
Vargsas....
Blackrose166
5307
Vienintelis geras dalykas šioje demotyvacijoje yra tas, kad joje norima parodyti, jog šis šuo bent jau yra gyvas... Aišku, jo gaila, bet juk yra begalės šunų, kuriuos užmigdė po tokių incidentų, o čia bent jau jis kabinasi į gyvenimą, ko nesugeba padaryti daugelis žmonių
Anonimas
5307
Isteriku burelis
Anonimas
5310
Tu duhas ar siap kaskos psihas nahui isivaizduo save joo vietoj ar butu tau linksma ?
Geras_Iksas
5311
JO, GRAUDU. TIKRAI GRAUDU. NE DEL SUNIUKO. O DEL JUSU JUODO HUMORO SUPRATIMO...
Anonimas
5311
O holokaustas juokinga?
Anonimas
5311
nereikejo tau suski pasityciot is vargso suns... linkiu tau didesniu ratu
Anonimas
5311
cia jau ble, sorry, bet nusibodo. Juodas humoras turi buti juokingas, o cia blem.. aisku neminint to, kad gaila gyvuno ir tralialia (Na, juodas humoras juk yra juodas, jis turi buti ziaurus..), taciau sitas.. nu sorry, nejuokinga. Ir kad cia visi ispindeje su tom savom lievom demotyvacijom, galvoja jeigu ziauru-bus ir juokinga. Siuo atveju ne tiek ziauru, kiek graudu, kad musu toks supratimas apie juoda humora visiskai iskyrpo. Jeigu jums tai juokinga.. tada pamirskit ka rasiau..
GNramps
5311
Pasijuokčiau iš jūsų tokių...
Anonimas
5311
vargsas suniukas, nematau cie nieko juokingo
Anonimas
5311
Juokinga? O ir iš žmoniu su vežimeliais taipat juokiates?
Anonimas
5311
#8 ne
Anonimas
5311
tai kad man nejuokinga bet tame ir esmė pabadinta paspirtukas gal dėl to nes spardė jį ir mušė tai va kaip gavos
Anonimas
5311
jau zvengt?
blessed
5311
Yra kas juokiasi.
Eimantass
5311
pari pari pari pa
Anonimas
5311
#3 #4 O kas cia juokiasi?
Anonimas
5311
as ir nesuprantu kas jum cia juokingo//
blessed
5311
Kas jum čia juokingo?
Anonimas
5311
JH FTW
Anonimas
5311
geras ;]
|

