Uoj :D Tik pamačiau-lūžau :D Gerulis xD
Paskutinis juokas, - paprastai būna pats linksmiausias
Anonimas
5005
DonasAmbrionas
5702
cia jau galima pasakyti virs visko
Anonimas
5719
priesinosi, rankose laikydamas pimpala :D
Anonimas
5728
#16 gali sulaikyt , nes čia yra įžeidimas pareigūno, ir tuo pačiu viešosios tvarko pažeidimas. O sulaikant jie gali pasakyti kad jis priešinosi.
Rabarbariukas
5781
#18 neskiria zmones ka padarysi. :D 1.3.1.2
Dovi..
5781
normaaaaliai :D
Anonimas
5782
cool
Anonimas
5790
#21 - nice
Anonimas
5801
drasuolis
Anonimas
5808
cia jau isnaglejimas :D
Anonimas
5819
gera demo
Anonimas
5820
jis jau guletu po mano kojom apsimyzes
Anonimas
5821
ir man pasiriodė nachuja čia afa? acab jo, bet afa nepadėlu, nebent dėl arafatkės.
Anonimas
5821
#3 prie ko ce afa ? :D ce A.C.A.B :D
Anonimas
5821
Siaip jis niekam ant bato nepataiko ;D
Anonimas
5821
#11 negali dauzyt bet jei kyla rimtesni susiremimai patikek toki uzmates per sumaisty mentas kurio bata apmyzo taip aplamdys kad atsiguls renimaciny ar uzmus ir paskui sakys ivyko netycia tai per riauses
Dariukas
5821
Uzskaitau xD
Anonimas
5821
Kai kurie policininkai žiūri į dangų ,o kai kurie mentai žiūri ten kur nereikia :D
laukinis1990
5821
#5 ;D ROFL ;D
european18
5821
:D
Anonimas
5821
remember, čiuju mokykloj mušė. ane? Negali jie daužyt, kaip bebūtų "gaila". Tiesiog dar labiau gaila, kad tokių durnių atsiranda kure tap drasą rodo )
Anonimas
5821
Geras policininko darba kai gali dauzyt tokius drasius klounus xD
Anonimas
5821
muhuhuhuhua nu nx... :D
MldC
5821
gerai varo :D
Anonimas
5821
mazylis nebijo scenos ka
Anonimas
5821
čia žiauriai :D
Anonimas
5821
balls of steel
Anonimas
5821
mirs jis;D
Anonimas
5821
nu vien uz foto spaudziu patinka:D Anti-FA! Hooligans!!:)
Anonimas
5821
:D pizdec
Anonimas
5821
labai teisingai :D
|

