Paskutinis juokas, - paprastai būna pats linksmiausias

2010.07.19 armonika
  • 260
31
paskutinis, juokas,bajeris,linksmas,myzti,apmyzti,policininkai,milicininkai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5005    
Uoj :D Tik pamačiau-lūžau :D Gerulis xD
Nuotraukos nėra
DonasAmbrionas 5702    
cia jau galima pasakyti virs visko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
priesinosi, rankose laikydamas pimpala :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#16 gali sulaikyt , nes čia yra įžeidimas pareigūno, ir tuo pačiu viešosios tvarko pažeidimas. O sulaikant jie gali pasakyti kad jis priešinosi.
Rabarbariukas 5781    
#18 neskiria zmones ka padarysi. :D 1.3.1.2
Dovi.. 5781    
normaaaaliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
cool
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
#21 - nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
drasuolis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
cia jau isnaglejimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
gera demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
jis jau guletu po mano kojom apsimyzes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
ir man pasiriodė nachuja čia afa? acab jo, bet afa nepadėlu, nebent dėl arafatkės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#3 prie ko ce afa ? :D ce A.C.A.B :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Siaip jis niekam ant bato nepataiko ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#11 negali dauzyt bet jei kyla rimtesni susiremimai patikek toki uzmates per sumaisty mentas kurio bata apmyzo taip aplamdys kad atsiguls renimaciny ar uzmus ir paskui sakys ivyko netycia tai per riauses
Dariukas 5821    
Uzskaitau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Kai kurie policininkai žiūri į dangų ,o kai kurie mentai žiūri ten kur nereikia :D
Nuotraukos nėra
laukinis1990 5821    
#5 ;D ROFL ;D
european18 5821    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
remember, čiuju mokykloj mušė. ane? Negali jie daužyt, kaip bebūtų "gaila". Tiesiog dar labiau gaila, kad tokių durnių atsiranda kure tap drasą rodo )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Geras policininko darba kai gali dauzyt tokius drasius klounus xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
muhuhuhuhua nu nx... :D
MldC 5821    
gerai varo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
mazylis nebijo scenos ka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
čia žiauriai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
balls of steel
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
mirs jis;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
nu vien uz foto spaudziu patinka:D Anti-FA! Hooligans!!:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
:D pizdec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
labai teisingai :D
Grįžti į viršų