#3 Todel, kad autobuso avarija ir zmones is autobuso
Paskutinis autobuse - garantuotai buvo lietuvis.
Anonimas
5205
Anonimas
5306
Jeigu jis daro kitiems bloga, tai ar neturėtų pagal viską keliauti į skaistyklą ar į pragarą, o ne į rojų? :/
Anonimas
5307
Paskutinis buvo lenkas
Anonimas
5308
Prie ko cia ,,paskutinis autobuse''? Jis gi paskutinis eilei!
Anonimas
5308
Pilnas autobusas negražių žmonių pateko į avariją ir visi žuvo. Prieš patenkant į rojų visiems žmonėms buvo pažadėta išpildyti vieną norą. Pirmasis panorėjo būti gražus ir toks tapo. Visi kiti irgi lygiai taip pat užsinorėjo būti grąžūs ir jų noras išsipildė. Kai atėjo eilė paskutiniajam, tas juokėsi. Dangaus balsas paklausė: ko juokiesi, koks tavo paskutinis noras? Tas atsakė: noriu, kad visi tie žmonės vėl taptu negražūs...
Anonimas
5308
kas nors išverskit?
|

