nesvarbu kad laptopas sudege svarbu kad nuotrauka gera gavosi :)
Paskutinė diena namuose..
mirazas
5482
Anonimas
5886
pastebekit i suniuko veida lyg buvo priverstas daryt nusikaltima ;D
arigeja
5889
arba jūs #14 ir #12 debilai(ės), arba galvojat rimtai, kad šuniukai laipiot nemoka.
Anonimas
5929
#12 agreed
Anonimas
5930
#10 Amerika :D
Anonimas
5932
o tai nx ta sunyti kelt ant stalo ?
Anonimas
5935
skristu suo lauk xD
varnius
5935
kas stovetu ir ziuretu kaip jo suo myza ant laptopo? Nu arba fake arba amerika...
Anonimas
6009
nu pz :D
Anonimas
6010
sisioja jis :D
Zygis
6032
Arba ne savo namuose :P:D
Anonimas
6037
man fotozopu "kvepia"
Anonimas
6042
tai jaučiu, kad paskutinė :D
Anonimas
6054
Gal ne jo laptopas :)
Anonimas
6056
jo tikrai :D
osho
6122
isivaizduoju kiek fotografuojanciam kainavo si nuotrauka :D
Anonimas
6127
=)
|

