nesvarbu kad laptopas sudege svarbu kad nuotrauka gera gavosi :)
Paskutinė diena namuose..
mirazas
5479
Anonimas
5883
pastebekit i suniuko veida lyg buvo priverstas daryt nusikaltima ;D
arigeja
5886
arba jūs #14 ir #12 debilai(ės), arba galvojat rimtai, kad šuniukai laipiot nemoka.
Anonimas
5926
#12 agreed
Anonimas
5927
#10 Amerika :D
Anonimas
5929
o tai nx ta sunyti kelt ant stalo ?
Anonimas
5931
skristu suo lauk xD
varnius
5932
kas stovetu ir ziuretu kaip jo suo myza ant laptopo? Nu arba fake arba amerika...
Anonimas
6006
nu pz :D
Anonimas
6007
sisioja jis :D
Zygis
6028
Arba ne savo namuose :P:D
Anonimas
6034
man fotozopu "kvepia"
Anonimas
6039
tai jaučiu, kad paskutinė :D
Anonimas
6051
Gal ne jo laptopas :)
Anonimas
6053
jo tikrai :D
osho
6119
isivaizduoju kiek fotografuojanciam kainavo si nuotrauka :D
Anonimas
6123
=)
|

