ziurint kam skolini.
Paskolink tušinuką - Ir tu jo niekada nebepamatysi
Anonimas
5525
skirmis
5723
true, true
Anonimas
5723
Todėl dabar aš visada iš maksimos prieš mokslo metus prisiperku už 99ct tušinuku ir kokį viena normalų ;D
Anonimas
5726
Todel ir nebeskolinu tusinuku :D
Anonimas
5730
nu bl kai bomzai gal neverkit del tusinuko?
Anonimas
5730
man ir uzps bl sitas dalykas : /
Anonimas
5731
Kaip nekenčiu tų kurie taip daro!
Anonimas
5732
Stopudovai ;D
Anonimas
5735
taduse :D*
Anonimas
5736
nu jo, jau niekam nebeskolinu, nes niekad negrazina :D
Anonimas
5736
to Tevas- me too :D
Anonimas
5737
As esu is tu nieksu. Kurie niekad savo neatsinesa ir skolinasi. Ir aisku rasau kol neberaso,arba pametu :D
Anonimas
5737
as toki pati turiu :D
Anonimas
5737
Matyti matai, bet jo niekada nebeatgauni :D
Kaori
5737
tikra tiesa... uztat gerai pasiskolint tusinuka ir niekada jo negrazinti...XD
Anonimas
5737
krc paskolinau sidabrini tusinuka cj nebeatgausiu :D :\\\
Anonimas
5737
::D:D:D:D
Anonimas
5738
as tai pamatau - pas kitus:D
forgottens
5738
daznai taip buna :)
Anonimas
5738
Čia tai gerai pasakyta. Kiek aš per visus metus praradau tušinukų turbūt nesuskaičiuočiau :D O jei ir gražindavo tai išardytą :D
FarmVille
5738
jo ;D
Anonimas
5738
Arba kaip apgraus tai nenoresi net matyt
kiki17
5738
o cia tai teisybe dazniau tik su piestuku sitaip :D
|

