Pasitikejimas - Ne visada pati geriausia idėja.

2010.11.18 RobertasD
  • 128
13
vilkas,pasitikejimas,ideja,geriausia







Nuotraukos nėra
Anonimas 5149    
Jei jis nealkanas, tai niekam galvų nekandžios... nebent bus labai suerzintas.
Spartasaurus 5381    
is kiek sporinam kad nukąs galva ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
kai jai sakes...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
belekaip grazus vilko kailis ;D
BilisBobas 5697    
Pikc vilks. :o :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Grazi foto.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
PIKTS ŽVILGSNIS >:D:D:D
gretagreat28 5697    
Retai net..
Hug 5698    
Kąsk!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
deja ne pati geriausia ideja butu gyvuniukui zmogum pasitiket o ne atvirksciai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
cia kaip su pirmu kartu bent mirsi pabandes #2 ;]]
Nuotraukos nėra
RobertasD 5698    
#1 Tai gali but paskutinis sykis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
O gal viena syki vis del to ir verta pabandyt.
Grįžti į viršų