as pasijimciau pagali perbraukciau ir kelias laisvas
Pasirink: - Praeini pro šį tarpą arba palaižai bomžui kiaušus
Anonimas
4643
Anonimas
5074
#17 tu žinai ką reiškia žodis "FOBIJA"????
Anonimas
5075
Ko čia bijot tų vorų? Jei tik nenuodingi tai drąsiai einu per voratinklius :D
Anonimas
5075
#14 tai laizyk bomzo kiausus
Anonimas
5075
tikrai nezadu kiaushu laizyt ! fufufufuf!
coliuke_
5076
#13 Ten trolis, bandantis pavogt mano tapatybę. :D
Anonimas
5076
#4 wow, coliuke :D
Firework
5076
Renkuosi arba :D bet jei šiaip, tai vorų visiškai nebijau ;]
Anonimas
5076
#10 Muilas ir vanduo - laizyk i sveikata
Anonimas
5076
Ziebtuvelis - voratinklis lengvai dega
Anonimas
5076
Renkuosi... c varianta.
Anonimas
5076
renkuosi peršokti per šita ir isparditi bomžui kiaušus
Panvezys
5076
pzdc. Kvailesnės demotyvacijos nesu matęs. Kas dar gali tokias tvirtint? Gydykitės
Anonimas
5076
d 9usk gaidyus
Anonimas
5076
Nieko nesirenku ir apeinu aplink.
Anonimas
5076
Jo, as irgi megstu kiausus bomzu
Anonimas
5076
renkuos palaizyti sita tarpa
Anonimas
5076
Kad ir kaip šlykštu būtų pripažinti renkuosi kiaušus.
Anonimas
5076
O gal tu esi tiesiog duhas,kad duodi tokius pasirinkimus?
|

