nenusimink invalidu masinos irgi neblogesnes
Pasiilgau - svylančių padangų kvapo
Anonimas
5497
Anonimas
5527
mr teisusis dusk vps amaras
NesTaiPaprasta
5590
sugalvojau! pridek degtuku prie savo ratuku!
Tommuks
5608
gera demotyvacija :)
Anonimas
5609
VellSide, tai bent reikia nuotrauka normalia uzmest, tai gal butu patvirtine :D
Anonimas
5609
#1 #2 #3 #4 durnei !!!!
VeilSide
5609
Is manes ideja pasisavinta.. ir visai ne i tema cia :)
povilasq
5609
nu tai eik prie autostrados, ar paprasyk kad draugai pavezintu? ar jau irgi nebegali? na tai tuomet buna masinos specialiai tokiem pritaikytos...
NandP
5609
Įsidėk vartikliuką kokį į vežimelį ir vėl užuosti galėsi xD
Anonimas
5609
wtf?
Anonimas
5609
užsičiaupk popo
Anonimas
5609
uzsiciaupk mr. ro!
Anonimas
5609
uzsiciaupk snargli
|

