Pasiaukojimas - Užtat vaikams buvo linksma ..

2010.03.25 Maya
  • 279
40
pasiaukojimas,kate,katinas,vaikai,linksmybes







Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
Blin koks žiaurus :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
Kai žiauru..;s
Karole 5834    
Mano katei irgi tenka pasiaukoti,tik vaikams neleidziu jos kankint,tai neskausmingai kartais nukenčia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
as irgi pritariu #28 pasisakymui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
vargelis.;//
Nuotraukos nėra
dovylea1 5841    
:(
Pasilik 5860    
#28 Pritariu tamstos nuomonei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
niekada negailek nieko, nes taves taipogi niekas nepagailes. Bet gyvnus reikia gaileti, jie mums blogo nieko nedaro :) Atvirksciai kaip zmones, kuo kitam blogiau, tuo mums geriau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
achuenas sitas
Hug 5878    
Tai nepasiaukojimas...
chzarija 5888    
28 - sutinku 100 procentu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Per ziauru.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
#25 NIEKADA negailejau zmoniu
tik gyvunus bet ash ne uz kara nes per kara nukencia ir gyvunai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
o as galvojau kad katinas norejo klaunu pabut tai visokiu triuku parode xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
gaila bet win xD 5/5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
niekada negailejau zmoniu.
tik gyvunu.
gal todel as uz kara.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
mano manymu, zmones perziaurus... jei jum idomu ant kiek ziaurus, paziurekit per youtube ar www.animaltv.org kaip kitajozai ir kt. elgiasi su katem ir sunim tj nereiks ir vaiku... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
butu mano valia, tai pz... pasaulyje zmoniu populiacija stipriai sumazetu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
#21 Galėjai ir nerašyt, tokių dalykų net žinoti nesinori :(
#1 - DEBILAS, SADISTAS !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
Prisiminiau klasiokus.. kurie su petardomis išsprogdino katei akis. Net nebesinori tokių žmonėm vadinti.
Nu sorry, bet tokių iššaudyt nelabai ir gaila būtų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
pydarai
Vyncas 5923    
Kyyycius;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
žiaurus. labai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Juoktis is cia nematau kur...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
#1 , ko čia lūžti?
J0keris 5932    
Gaila :(
Alchemikas 5933    
man labai patinka :) +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
#1
fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
Nepatinka iškart
giedriuxxx 5934    
bet uz tat tie vaikai sadistai yra :///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
cia skaniai pavare :) tiesa kai pamatai ka vaikas daro augintiniais, net nustembu, kaip tie gyvunai to vaiko nakti neuzdrasko :D
wwestas 5935    
Gera demotyvacija, bet ir žiauri :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
Uzmust tokius vaikus, nors kokie is ju tada vaikai jei taip elgesi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
gera mintis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
eina nafik sadizmas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
dislike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
Liudna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
net nejukingas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
ziauru :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
Luzhau :D
Grįžti į viršų