Pasaulio pabaigos nebus, - kol jie gyvi

2010.11.26 1mprus
  • 323
30
Pasaulio pabaigos nebus,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5164    
timpes atsigauk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5167    
jus visi dabar eikit tam chakui paciulpt, uzpisot kur chakas kur tas chukos, pamise del jo visi, nx duhu tauta blt, vien ant to pidero pasinese, matos kad duhai esat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
o kur cekuolis su ceaku norrisu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Biski neispampee.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
lopai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
#52 asilas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
duxas#52
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
FAPFAPFAP - ligonis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
tie su kostiumais, graziai, o Viliokas su koza, nerespects ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
tie su kostiumais, graziai, o Viliokas su koza, nerespects ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
tie su kostiumais, graziai, o Viliokas su koza, nerespects ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
tie su kostiumais, graziai, o Viliokas su koza, nerespects ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Chuck'o ir kviest nereikia, jis visur vienu metu, todėl jo neįmano nufotografuot, kai jis to nenori :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
#15 uzskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
o dar kur vandamas? legendos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Chuckas antram plane, persirenges kitu zmogum .; DD. Nepkviete - pats atejo .;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Chucko dar nera, bet vis vien, gerbiu ir juos ir ta kas padare. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
man atrodo daugumos pamačius šitą, mintis buvo : "o kur chackas??";D
m02x 5692    
ee, o kur Chuk'as?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
rimtai blemba atsilike, butu uzteke vien chucko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Nejau nesuprantat, jog Chucko neįmanoma įamžinti jokiais aparatais juk jis vienintelis ir nepakartojamas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
kur chuck norris ?!!!!!?!!?!?!?!?!!?
bagyra666 5692    
bruce willis nepasikeites tik
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
o kur ciakas??????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
bruce willisa pasiustumem asteroidu naikint, svarsnegeri pries piktus ateivius kovot, o stalone tai nzn ka cia daro prie ju :D
Supergrass. 5692    
Ko jūs ant to Chucko stumiat? Geras yra. : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#3 lol.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#2 nes cia chuckas juos fotkino paskutiniai akimirkai. Po to gavo suktuku visi suktuku i galva. Na tiesiog chuckas megsta fotkint :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#1 Net ne, Chuckas juk nemirtingas. O Nuotraukoje nera jo, nes kamera nespejo uzfiksuoti :D
n3xt 5693    
tai kiek čia.. 30metų liko :||
Grįžti į viršų