Mane mama irgi pašalino nes neišploviau indu
Pašalinti sūnų iš feisbuko, - tas pats kas gyvą palaidoti!
kazokass
4799
Anonimas
5075
AS MLDC neturiu fb
TheDemotivator
5312
as visai neturiu facebook :)
MagicianGirl116
5313
Tai nėra pasaulio pabaiga. Kai kuriems žmonėms iš tikrųjų reikia mažiau nervintis dėl tokių smulkmenų
Anonimas
5313
S tai kaip tu rasai what na
Anonimas
5313
as net netuiru FACEBOOK ;D
|

