#2 Ir 'užaugti' nereikia, kad suprastum ir susidėliotum toj mažoj galvelėj, kas yra kas. :) alkoholis ne išeitis. Laisvalaikį galima praleisti kitaip, o ir su chebra susibėgus nebūtina lakt. ;)
Pasakyk ką geri, - pasakysiu kas tu
Anonimas
3878
Anonimas
3879
Tiesa del dzekio :D
Anonimas
3879
#6 kur tuos 3ltr jelzin rast? :o nes labai patiko sita degtine :) jokiu pagiriu, ir lengvai bega :D
Anonimas
3879
Jelzin 3 litrai nei 10 euru nekainuoja
Anonimas
3879
visiška nesamone kaip geriant jelzin gali buti be šaibų
Anonimas
3879
Gurmanai geria tikrai ne pigų putojantį vyną. Turtingi ne jeakdanels, greičiau tokie vadinami "prie šaibų". O martinį-kabinamos paneles
Anonimas
3880
#2 :D
Anonimas
3880
#1 kai uzaugsi kitaip kalbesi
Anonimas
3880
Vafli tu, o jei aš išviso negeriu? Tai gal tada tu esi ne prie chebros, ar gal manai kad pripist, ir eit ieškot bezpredielų, yra kieta?
|

