Paradoksas

2011.04.17 Chat
  • 252
13
mirtis, sliekas







Geras_Iksas 5146    
paradoksalumas tame "paradokse"..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
KOKS DAR PARADOKSAS? Gal biski suzinok zodzio reiksme, pries vartodamas ji? Patariu tau pasiskandint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
blt ilgai suprast reikejo tik pasitikslint noriu: cia esme tame kad zogus laidojamas po zeme o sliekas virsh zhemes tipo? atvirksciai viskas
?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
kol supratau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
Teisingai Spameris sako, ne paradoksas čia.
Spameris 5550    
Nesakyčiau, kad čia paradoksas šiaip, nežinau, tiesiog kitoks gyvenimas kitaip ir baigiasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
#4 O dabar... eiki ir nusipirk sau medalį !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
#3 as ir nesakau, kad iš Lietuviškų:)
CaBoom 5551    
#4, šaunuolis kad atlieki savo darbą kapitone...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
Čia kaip mes laidodami žmones juos pakasame,
taip sliekai juos 'pakasa' atgal į žemę :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
Dėl šito nesiginčyju :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
Jo, sutinku. :D Akivaizdu, kad tie sliekai kur ant žemės guli, dažniausiai yra mirę. Bet demo, prajuokino ;D
Grįžti į viršų