Papasakok tai mums - Kaip tu kietai žaidi CS

2010.04.15 Sania
  • 642
73
Papasakok tai mums







Nuotraukos nėra
Anonimas 5082    
#72 Gal todel kad reakcija geresne pasidaro, iškarto gerai nusitaiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
faktas yra tas- kad tie zmones kurie nemazai laiko praleidzia prie saudykliu, geriau saudo ir realiam gyvenime. nezinau del ko taip, bet mokslininkai tyre ir gavo tokius rezus :D BTWW dudz, ja ni geimer :D just sayin
chelseafc 5702    
10 metu jau nolifinu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
man tai jie visi panasus is nasa rusia :D dzamsut drauga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Det i vieta juos visus reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
graziai atrodo :D
Nuotraukos nėra
Asamerikietis 5759    
call of duty > cs, bf bc 2 ir kiti grabai :) period
sqlD 5767    
pz mano hebryte ant foto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Čia jau Modern Warfare...
Nuotraukos nėra
dzemas579 5770    
Ši demotyvacija buvo tam, kad pašiepti ir parodyti realybę tiems, kurie kiaurą dieną prie kompiuterio sėdi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
antras jau lavonas, 4 irgi, pirmas ryt ant minos uzlips trecias isgyvens kaip nebutu keista...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
IDIOTAI TAS ZHAIDIMAS 50 metu senumo grabas
povilasq 5778    
axujenai, prieš kelias dienas 54-4 rezas buvo :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
nubai ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
cyteris blet as jam ban :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
gera šita. :D
XciclonX 5786    
multikill
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
mosterkill
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
mano megstamiausia demotivacija:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
geras sitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
aik nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
nužudė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
as kieciau uz juos ♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
headshoot...
SpalvotaTyla 5816    
gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
cheatina:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Cia Cecenu kovotojai, ne Irako (kaip kazkas minejo)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
jie kodina chiuju ;///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Geras ;D
Wanilla 5823    
Psakytum tokiem, tai išsityčiotų... ;?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Ai... pažaiskit battlefield2 project reality ir nesinores prie to cs tipo igudziu lavinimo zaidimo grižt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Idealas.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
taip, ideologija
Modestas. 5839    
:D
Nuotraukos nėra
solveiga 5846    
labai suprantu. Čia ji nieko kalti, kad gimė irake vyrais. Viskas buvo ankščiau nuspręsta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
#26 is tavo rasybos man tu labiau protiskai atsilikes zmogus, nei tie cs'eriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Nu ka noliferiai laikas mesti vaikiskus zaidimus ir eiti kariauti xD.Ne rimtai nebezaiskit Cs :)
mantukas182 5865    
Tu #34 supranti lietuviškai lyg, bet pats kopijuoji ir dedi tą patį.
Vyncas 5865    
#33 aš pvz rusiškai nichuj nesuprantu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Sania nebepysk tu cia proto, nevykelis esi, kai nueini i rusiskus demotyvatoriu puslapius kazkaip STEBUKLINGAI kas antras demotyvatorius buna toks pat kaip tavo, tu nepyk bet cia tu niekam nepanasus i ideju generatoriu, sugebanti sukurti po kelias geriausias demotyvacijas i diena
Wawe 5872    
Išaukit iš to sudino CS, dabar battlefield bad company 2 ieina i mada :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
The boom has been planted ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
:D
Sania 5885    
Kitam saite as ir idejau 23#
ganjebas 5891    
#24 as Zaidziau ir dar dbr kartais palosiu :D bet Demotyvacija supratau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
cs sucks ir ji zhaidzia protishkai nesubrende zhmonies ir vaikai .. nes jie atitinka tai grupei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
CS SUDAS!!!!!
Nuotraukos nėra
Karoliukas 5907    
gera demotiyacija, tik tie kas žaidžia CS to nesupranta....
(50-73)
Grįžti į viršų