#72 Gal todel kad reakcija geresne pasidaro, iškarto gerai nusitaiko
Papasakok tai mums - Kaip tu kietai žaidi CS
Anonimas
5082
Anonimas
5655
faktas yra tas- kad tie zmones kurie nemazai laiko praleidzia prie saudykliu, geriau saudo ir realiam gyvenime. nezinau del ko taip, bet mokslininkai tyre ir gavo tokius rezus :D BTWW dudz, ja ni geimer :D just sayin
chelseafc
5702
10 metu jau nolifinu :)
Anonimas
5753
man tai jie visi panasus is nasa rusia :D dzamsut drauga :D
Anonimas
5757
Det i vieta juos visus reikia
Anonimas
5758
graziai atrodo :D
Asamerikietis
5759
call of duty > cs, bf bc 2 ir kiti grabai :) period
sqlD
5767
pz mano hebryte ant foto
Anonimas
5767
Čia jau Modern Warfare...
dzemas579
5770
Ši demotyvacija buvo tam, kad pašiepti ir parodyti realybę tiems, kurie kiaurą dieną prie kompiuterio sėdi.
Anonimas
5770
antras jau lavonas, 4 irgi, pirmas ryt ant minos uzlips trecias isgyvens kaip nebutu keista...
Anonimas
5777
IDIOTAI TAS ZHAIDIMAS 50 metu senumo grabas
povilasq
5778
axujenai, prieš kelias dienas 54-4 rezas buvo :p
Anonimas
5778
nubai ;)
Anonimas
5779
cyteris blet as jam ban :D
Anonimas
5779
www.demotyvacija.lt/biologija-1237608.html
Anonimas
5782
gera šita. :D
XciclonX
5786
multikill
Anonimas
5787
mosterkill
Anonimas
5795
mano megstamiausia demotivacija:D
Anonimas
5797
geras sitas
Anonimas
5801
aik nx
Anonimas
5802
nužudė :D
Anonimas
5809
as kieciau uz juos ♥
Anonimas
5810
headshoot...
SpalvotaTyla
5816
gerulis :D
Anonimas
5820
cheatina:D
Anonimas
5820
Cia Cecenu kovotojai, ne Irako (kaip kazkas minejo)
Anonimas
5822
jie kodina chiuju ;///
Anonimas
5822
Geras ;D
Wanilla
5823
Psakytum tokiem, tai išsityčiotų... ;?
Anonimas
5824
Ai... pažaiskit battlefield2 project reality ir nesinores prie to cs tipo igudziu lavinimo zaidimo grižt
Anonimas
5832
Idealas.. ;D
Anonimas
5839
taip, ideologija
Modestas.
5839
:D
solveiga
5846
labai suprantu. Čia ji nieko kalti, kad gimė irake vyrais. Viskas buvo ankščiau nuspręsta.
Anonimas
5856
#26 is tavo rasybos man tu labiau protiskai atsilikes zmogus, nei tie cs'eriai
Anonimas
5859
Nu ka noliferiai laikas mesti vaikiskus zaidimus ir eiti kariauti xD.Ne rimtai nebezaiskit Cs :)
mantukas182
5865
Tu #34 supranti lietuviškai lyg, bet pats kopijuoji ir dedi tą patį.
Vyncas
5865
#33 aš pvz rusiškai nichuj nesuprantu xD
Anonimas
5865
Sania nebepysk tu cia proto, nevykelis esi, kai nueini i rusiskus demotyvatoriu puslapius kazkaip STEBUKLINGAI kas antras demotyvatorius buna toks pat kaip tavo, tu nepyk bet cia tu niekam nepanasus i ideju generatoriu, sugebanti sukurti po kelias geriausias demotyvacijas i diena
Wawe
5872
Išaukit iš to sudino CS, dabar battlefield bad company 2 ieina i mada :)
Anonimas
5878
The boom has been planted ;D
Anonimas
5881
:D
ganjebas
5891
#24 as Zaidziau ir dar dbr kartais palosiu :D bet Demotyvacija supratau :D
Anonimas
5893
:D
Anonimas
5896
cs sucks ir ji zhaidzia protishkai nesubrende zhmonies ir vaikai .. nes jie atitinka tai grupei
Anonimas
5906
CS SUDAS!!!!!
Karoliukas
5907
gera demotiyacija, tik tie kas žaidžia CS to nesupranta....
|

