Papasakok tai mums - Kaip tu kietai žaidi CS

2010.04.15 Sania
  • 642
73
Papasakok tai mums







Nuotraukos nėra
Anonimas 5079    
#72 Gal todel kad reakcija geresne pasidaro, iškarto gerai nusitaiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
faktas yra tas- kad tie zmones kurie nemazai laiko praleidzia prie saudykliu, geriau saudo ir realiam gyvenime. nezinau del ko taip, bet mokslininkai tyre ir gavo tokius rezus :D BTWW dudz, ja ni geimer :D just sayin
chelseafc 5699    
10 metu jau nolifinu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
man tai jie visi panasus is nasa rusia :D dzamsut drauga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
Det i vieta juos visus reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
graziai atrodo :D
Nuotraukos nėra
Asamerikietis 5756    
call of duty > cs, bf bc 2 ir kiti grabai :) period
sqlD 5764    
pz mano hebryte ant foto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Čia jau Modern Warfare...
Nuotraukos nėra
dzemas579 5767    
Ši demotyvacija buvo tam, kad pašiepti ir parodyti realybę tiems, kurie kiaurą dieną prie kompiuterio sėdi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
antras jau lavonas, 4 irgi, pirmas ryt ant minos uzlips trecias isgyvens kaip nebutu keista...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
IDIOTAI TAS ZHAIDIMAS 50 metu senumo grabas
povilasq 5775    
axujenai, prieš kelias dienas 54-4 rezas buvo :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
nubai ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
cyteris blet as jam ban :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
gera šita. :D
XciclonX 5783    
multikill
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
mosterkill
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
mano megstamiausia demotivacija:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
geras sitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
aik nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
nužudė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
as kieciau uz juos ♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
headshoot...
SpalvotaTyla 5813    
gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
cheatina:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Cia Cecenu kovotojai, ne Irako (kaip kazkas minejo)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
jie kodina chiuju ;///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Geras ;D
Wanilla 5820    
Psakytum tokiem, tai išsityčiotų... ;?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Ai... pažaiskit battlefield2 project reality ir nesinores prie to cs tipo igudziu lavinimo zaidimo grižt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Idealas.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
taip, ideologija
Modestas. 5836    
:D
Nuotraukos nėra
solveiga 5844    
labai suprantu. Čia ji nieko kalti, kad gimė irake vyrais. Viskas buvo ankščiau nuspręsta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
#26 is tavo rasybos man tu labiau protiskai atsilikes zmogus, nei tie cs'eriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Nu ka noliferiai laikas mesti vaikiskus zaidimus ir eiti kariauti xD.Ne rimtai nebezaiskit Cs :)
mantukas182 5862    
Tu #34 supranti lietuviškai lyg, bet pats kopijuoji ir dedi tą patį.
Vyncas 5863    
#33 aš pvz rusiškai nichuj nesuprantu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Sania nebepysk tu cia proto, nevykelis esi, kai nueini i rusiskus demotyvatoriu puslapius kazkaip STEBUKLINGAI kas antras demotyvatorius buna toks pat kaip tavo, tu nepyk bet cia tu niekam nepanasus i ideju generatoriu, sugebanti sukurti po kelias geriausias demotyvacijas i diena
Wawe 5869    
Išaukit iš to sudino CS, dabar battlefield bad company 2 ieina i mada :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
The boom has been planted ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
:D
Sania 5882    
Kitam saite as ir idejau 23#
ganjebas 5888    
#24 as Zaidziau ir dar dbr kartais palosiu :D bet Demotyvacija supratau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
cs sucks ir ji zhaidzia protishkai nesubrende zhmonies ir vaikai .. nes jie atitinka tai grupei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
CS SUDAS!!!!!
Nuotraukos nėra
Karoliukas 5904    
gera demotiyacija, tik tie kas žaidžia CS to nesupranta....
(50-73)
Grįžti į viršų