#72 Gal todel kad reakcija geresne pasidaro, iškarto gerai nusitaiko
Papasakok tai mums - Kaip tu kietai žaidi CS
Anonimas
5079
Anonimas
5652
faktas yra tas- kad tie zmones kurie nemazai laiko praleidzia prie saudykliu, geriau saudo ir realiam gyvenime. nezinau del ko taip, bet mokslininkai tyre ir gavo tokius rezus :D BTWW dudz, ja ni geimer :D just sayin
chelseafc
5699
10 metu jau nolifinu :)
Anonimas
5750
man tai jie visi panasus is nasa rusia :D dzamsut drauga :D
Anonimas
5754
Det i vieta juos visus reikia
Anonimas
5755
graziai atrodo :D
Asamerikietis
5756
call of duty > cs, bf bc 2 ir kiti grabai :) period
sqlD
5764
pz mano hebryte ant foto
Anonimas
5764
Čia jau Modern Warfare...
dzemas579
5767
Ši demotyvacija buvo tam, kad pašiepti ir parodyti realybę tiems, kurie kiaurą dieną prie kompiuterio sėdi.
Anonimas
5768
antras jau lavonas, 4 irgi, pirmas ryt ant minos uzlips trecias isgyvens kaip nebutu keista...
Anonimas
5774
IDIOTAI TAS ZHAIDIMAS 50 metu senumo grabas
povilasq
5775
axujenai, prieš kelias dienas 54-4 rezas buvo :p
Anonimas
5776
nubai ;)
Anonimas
5776
cyteris blet as jam ban :D
Anonimas
5776
www.demotyvacija.lt/biologija-1237608.html
Anonimas
5779
gera šita. :D
XciclonX
5783
multikill
Anonimas
5784
mosterkill
Anonimas
5793
mano megstamiausia demotivacija:D
Anonimas
5794
geras sitas
Anonimas
5798
aik nx
Anonimas
5799
nužudė :D
Anonimas
5807
as kieciau uz juos ♥
Anonimas
5807
headshoot...
SpalvotaTyla
5813
gerulis :D
Anonimas
5817
cheatina:D
Anonimas
5817
Cia Cecenu kovotojai, ne Irako (kaip kazkas minejo)
Anonimas
5819
jie kodina chiuju ;///
Anonimas
5819
Geras ;D
Wanilla
5820
Psakytum tokiem, tai išsityčiotų... ;?
Anonimas
5821
Ai... pažaiskit battlefield2 project reality ir nesinores prie to cs tipo igudziu lavinimo zaidimo grižt
Anonimas
5829
Idealas.. ;D
Anonimas
5836
taip, ideologija
Modestas.
5836
:D
solveiga
5844
labai suprantu. Čia ji nieko kalti, kad gimė irake vyrais. Viskas buvo ankščiau nuspręsta.
Anonimas
5853
#26 is tavo rasybos man tu labiau protiskai atsilikes zmogus, nei tie cs'eriai
Anonimas
5856
Nu ka noliferiai laikas mesti vaikiskus zaidimus ir eiti kariauti xD.Ne rimtai nebezaiskit Cs :)
mantukas182
5862
Tu #34 supranti lietuviškai lyg, bet pats kopijuoji ir dedi tą patį.
Vyncas
5863
#33 aš pvz rusiškai nichuj nesuprantu xD
Anonimas
5863
Sania nebepysk tu cia proto, nevykelis esi, kai nueini i rusiskus demotyvatoriu puslapius kazkaip STEBUKLINGAI kas antras demotyvatorius buna toks pat kaip tavo, tu nepyk bet cia tu niekam nepanasus i ideju generatoriu, sugebanti sukurti po kelias geriausias demotyvacijas i diena
Wawe
5869
Išaukit iš to sudino CS, dabar battlefield bad company 2 ieina i mada :)
Anonimas
5876
The boom has been planted ;D
Anonimas
5878
:D
ganjebas
5888
#24 as Zaidziau ir dar dbr kartais palosiu :D bet Demotyvacija supratau :D
Anonimas
5890
:D
Anonimas
5893
cs sucks ir ji zhaidzia protishkai nesubrende zhmonies ir vaikai .. nes jie atitinka tai grupei
Anonimas
5903
CS SUDAS!!!!!
Karoliukas
5904
gera demotiyacija, tik tie kas žaidžia CS to nesupranta....
|

