PANELĖS - Geriau i mišką grybų o ne su grybu!

2013.08.23 berazumiz69
  • 14
3
grybai,vaikinai,miskas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4688    
Ir dar nosinės "neužkabinai". Lankei mokyklą? Kaip sekėsi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4688    
Demo autoriau, apie kablelius esi girdėjęs?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4688    
Na kodėl negalima parašyti vieno sakinio be dviejų klaidų.
Grįžti į viršų