Pamenu, - Ir bandydavau įtikinti tėvus, kad tai ne vaidyba.

2011.05.02 N0lifer
  • 343
20
wwe,raw





: wwe, raw


Nuotraukos nėra
terarte 4723    
Dramos reikia, kad trauktų žiūrovus. Bet kokio amžiaus. o jei jau nepatinka, ką matot, tai niekas jūsų nelaiko. Nežiūrėkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5171    
ten toj laidoj daugiau dramu nei telenovelese. :D Ech...
Nuotraukos nėra
ratkus1234 5202    
Dabar per BTV penktadieni rodi!:D
Spartasaurus 5322    
PG era sugriove WWE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
tai kad geriau MMA, ten viskas tikra... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
laukdavau visada bet kuo toliau tuo vaidyba blogesne...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
man labiausiai patikdavo hbh ir super saldus skausmas spyris dantu ir dar grojanti muzikele tarp dantu nu bbd :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
ziurejau visalaik ;D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
#9 Mano ir :D
NeedFeed 5535    
Dar dabar siunciuosi, tik gaila kad Batista isejes, bet rodos, neuzilgo sugrys i WWE :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
Batista FTW!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
vienintele laida del kurios btv ziurejau ;D
GhBlar 5535    
John cena ir viskas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
#3 Tj cia panasiai kai kaikurie siunciasi serialu/anime/cartoon kokiu ziuret kiekviena serija. Idomu ten visai. Kai ant zmogaus nusoka ant 5m+ aukscio gi nesakysi vaidyba ar neskaudejo? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
jo ir visada rodydavo triju savaiciu senumo :D
Teenagor 5535    
Jonas Syna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
THE ROCK SUGRYZO :D
noob.saibot 5535    
#2 uzauk pagaliau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
Dar ir dabar is torrentu siunciuos ziuret kiekviena syki :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
btv suklydo, kad nebrodo, jas pro ten ir tegalejo ziuret!
Grįžti į viršų