Palikit Mineda ramybej!!!!!:)
"Palikit mane ramybėj!!" - Pirmas pagalbos šauksmas
Anonimas
5543
Anonimas
5544
Tikra tiesa es po to prasideda emo ir kitokios nesamonės kaip ten mačiau demo Dievas pasaulį kūrė 6d. nes suprato kad stengiasi be reikalo
Anonimas
5546
tipo atėjai paverkt į demotyvaciją?
Anonimas
5547
jo palikit mane ramybej. ;(
Anonimas
5547
Tiesa :)
Spameris
5547
Tai antras pagalbos šauksmas turbūt jau ir su keiksmažodžiais.
povilasq
5548
shit, total shit, total bullshit.
Lukis28
5548
JAU BUVO. KIEK GALIMA!!!
Anonimas
5548
Homo erectus ?
kristal
5555
Like like like :)
|

