Paimk mane, Mama - už rankos

2011.07.21 MarciusUSA
  • 3
33
black, humor, kid, armless







Nuotraukos nėra
Anonimas 5352    
kazkas nesveiko... zmones daro demotyvacijas kartais tokias lievas kad net verkt norisi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5366    
ahahhahahsahahahahah :D: DD:D: D;d xD pyzda kaip juokinga!!!!! :D MUAHHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NEGALIU MIRSIU IS JUOKO XD

o jei rimtai, demo autoriu pamates palikciau toki pati, kaip nuotraukoje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5394    
Demo turetu buti su saiku. :) dedu dideli minusa autoriui ir linkiu apmastyti ar demo kuria jis sukure yra tokia kurioje noretu buti kiekvienas. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5452    
╔═══╗─────────╔╗────╔╗────​────╔═══╗
║╔═╗║─────────║║───╔╝╚╗───​────╚╗╔╗║
║║─║╠══╦══╦══╦╣║╔══╬╗╔╬╦═╗​╔══╗─║║║╠══╦╗╔╦══╗
║╚═╝║╔╗║╔╗║╔╗╠╣║║║═╣║║╠╣╔╗​╣╔╗║─║║║║║═╣╚╝║╔╗║
║╔═╗║╚╝║╚╝║╔╗║║╚╣║═╣║╚╣║║║​║╔╗║╔╝╚╝║║═╣║║║╚╝╠╗
╚╝─╚╣╔═╩═╗╠╝╚╩╩═╩══╝╚═╩╩╝╚​╩╝╚╝╚═══╩══╩╩╩╩══╩╝
────║║─╔═╝║
────╚╝─╚══╝
╔═══╗╔╗───╔╗──────────────​─╔╗─╔╗────╔╗
║╔══╝║║──╔╝╚╗─────────────​─║║─║║───╔╝╚╗
║╚══╦╣║╔╦╬╗╔╝╔═╗╔══╦╗╔╦╗╔╦​╗║╚═╣║╔══╬╗╔╝
║╔══╬╣╚╝╬╣║║─║╔╗╣╔╗╠╬╬╣║║╠​╣║╔╗║║║║═╣║║
║╚══╣║╔╗╣║║╚╗║║║║╔╗╠╬╬╣╚╝║​║║╚╝║╚╣║═╣║╚╦╗
╚═══╩╩╝╚╩╝╚═╝╚╝╚╩╝╚╩╝╚╩══╩​╝╚══╩═╩══╝╚═╩╝
Nuotraukos nėra
Anonimas 5452    
#19 duok savo adresiuka ir ta padarysim tau jei nejuokinga pizdink is temos kusios plaukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
Berankiu berniuku choras atliks jums daina "paimk mane mama uz rankos"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
:D
zilwis777 5455    
Kažkas užtrolino stipriai..;}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
tyciotis ir juokaut du skirtingi dalykai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
#23 o kai kasnors tau negero atsitiks, ar busi be kojos ar be rankos ar apsiks tau galva kasnors, nusifotkink ir padaryk demotyvacija apie save, tada visi is taves pasijuoksim, juk px gi galima is visko juoktis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
man tai juokinga kadangi toks neesu, o jej buciau aisku tada nesijuokciau. bet kadangi nesu ir nemanau kad busiu tdl- funny..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
asilu galvos jus. juokaut galima apie betka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
:D TROLOLOLOLOLOL

kam nepatinka yra tik viena iseitis - susideginkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
nx tokius tvirtinat adminai? atsakykit ir pagryskit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
Įspirkit kasnors autoriui... į galvą... su kerzais... ir dar apmyžkit...
Patinka man juodas jumoras, bet tik tada kai jis juokingas.
Tiem kas jumora mato išsityčiojime iš negalios galiu pasakyt: pasirodykit psichologui, nes tikrai jus kamuoja užslėptos psichozės ir vieną dieną dėl smagumo savo vaikus galit išdarinėt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
Niekas neklausia jusu visu nuomones , jums atrodo pasityciojimas , o man geras prikolas ir bbd ant jusu nuomones . Jei nepatinka juodas humoras tj ko isvis cia lankotes ir komentuojat , prasukit i kita demotyvacija ir viskas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
#11 net nesimato kad jis mad. na ir memiu pritaikymas (n)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
#1 jo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
#14 ok.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
eikit nahui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
aina nx koke pesirde kiaule . db perskaitykit zvengdami :D
Fanatikeee 5456    
black humoras i love it <333
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
High five kid
#10 - U MAD ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
ble juodas humoras..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
Moderatoriai jau durni matau.
povilasq 5456    
Leezash 5456    
#6 bla bla bla... Eik teletabius žiūrėti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
bet tai kas jūs per begalviai modai, ble ką nors protingo patvirtinkit, o ne kažkokias nesąmones... tik gėda puslapiui darot.. vaikų šutvė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
Cia tas kur lekstes dauzo su rankom auganciom is subines?
LogInGuy 5456    
nejuokinga, galit sakyt, kad juodas, geltonas ar raudonas humoras, dėjau ant tokų juokų, pažiūrėčiau kaip dėmo autorius/ė džiauktusi, jeigu netektų rankų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
duok penkis , seni!:d oj
Punceka 5456    
ir veskis, ir veskis į šiląąąą...!
Grįžti į viršų