Pagarba - Tai ne daiktas, kur pakampėm mėtosi

2011.03.02 PRO_poganda
  • 194
14
pagarba







Nuotraukos nėra
nngh 5557    
#6 Reiškia neįžvelgiai ironijos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Duok Žaibą ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
tobula daina
mineralke 5592    
kaip tik dbr sita daina klausau :****** love g&g
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
visi tik aoie daina arba zaiba kalba... nesupranta ka reiskia sitas zodis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
#& Pritariu :)
Mimi 5592    
Reik jaust pagarba kitiems ir uzsitarnaut ja sau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
#3 Heh man! ne tik ši daina visi G&G sindikato gabalai rock!
Nuotraukos nėra
PRO_poganda 5592    
#5 O manai, kad prisigėrusių pagarbą galima laikyti tikra pagalba?
Jei tau tokios užtenka tai žinok sorry :)
Nuotraukos nėra
nngh 5592    
Pagarba lengva užsidirbti, kai visi aplink būna prisigėrę ir respect'ą atidavinėja.
Punceka 5592    
Kad ir dainos žodžiai, bet teisingi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
G&G Sindikatas - Muzika kuri saugo (rock)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Dainos zodziai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
:/
Grįžti į viršų