Pagaliau...

2010.07.28 kamile
  • 67
19
teteris,tetris,geometrines, figuros







Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
look, who finaly decided to show :D
Laurucea 5753    
Kai reikia, nieakd jo [raudono] nėra... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Tukri tikriausia tiesa! :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
tas tai visada vėluoja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
raudonos dažniausiai prireikia.:D
Nuotraukos nėra
Ramus 5813    
va cia tai tiesa ;D
Spameris 5813    
Man tai dažnai tos žalios reikdavo, bet neiškrisdavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Čia tipo: It's about dayumn time?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
bet tas geltonas kvadratas ne ka maciau laukiamas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
myliu tetrį ir tą ilgą kaladę:((((
kiki17 5814    
koks kietas , lyg niekur nieka ;DLOL;D
Turbosraige 5814    
Visiem, kas nepagauna: Tetri losiant dazniausiai susidaro idiotiskos situacijos, nesusidelioja lygiai tos kaladeles ir pan. Tai vo, o ta ilgse dazniausiai labai gelbeja panasaus tipo situacijose. Ir apskritai, jin daug vietos uzima, o tas tetryje - i nauda. BET. Ji, savaime suprantama, ismetama pakankamai retai. Todel yra labai laukiama laukiama laukiama :D Ir dar dazniausiai apiburbama, kad, ble, kur taip ilgai uzsibuvai. Kas piese sita piesinuka - pastabus zmogus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Kai tetrį lošdavau, tos visada laukdavau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
nepagaunu :D
Turbosraige 5814    
Oi kaip tiksliai. :)
Nuotraukos nėra
kamile 5814    
padeliok figuras ir suprasi :)
Demoxz 5814    
Nesupratau..
Grįžti į viršų