look, who finaly decided to show :D
Pagaliau...
Anonimas
5733
Laurucea
5750
Kai reikia, nieakd jo [raudono] nėra... ;/
Anonimas
5805
Tukri tikriausia tiesa! :]
Anonimas
5806
tas tai visada vėluoja :D
Anonimas
5809
raudonos dažniausiai prireikia.:D
Ramus
5810
va cia tai tiesa ;D
Spameris
5810
Man tai dažnai tos žalios reikdavo, bet neiškrisdavo :D
Anonimas
5810
geras :)
Anonimas
5810
Geras
Anonimas
5810
Čia tipo: It's about dayumn time?
Anonimas
5810
bet tas geltonas kvadratas ne ka maciau laukiamas
Anonimas
5810
myliu tetrį ir tą ilgą kaladę:((((
kiki17
5811
koks kietas , lyg niekur nieka ;DLOL;D
Turbosraige
5811
Visiem, kas nepagauna: Tetri losiant dazniausiai susidaro idiotiskos situacijos, nesusidelioja lygiai tos kaladeles ir pan. Tai vo, o ta ilgse dazniausiai labai gelbeja panasaus tipo situacijose. Ir apskritai, jin daug vietos uzima, o tas tetryje - i nauda. BET. Ji, savaime suprantama, ismetama pakankamai retai. Todel yra labai laukiama laukiama laukiama :D Ir dar dazniausiai apiburbama, kad, ble, kur taip ilgai uzsibuvai. Kas piese sita piesinuka - pastabus zmogus :D
Anonimas
5811
Kai tetrį lošdavau, tos visada laukdavau ;D
Anonimas
5811
nepagaunu :D
Turbosraige
5811
Oi kaip tiksliai. :)
Demoxz
5811
Nesupratau..
|

