#3 Kokia dar rs6? Tai gal tu golfą vadini galardo? Čia a6 universalas.
Pabėgo nuo likimo - Lygis: laimės kūdikis
Anonimas
4799
Anonimas
4858
#8 Cia ne kokybej esme, o lietuviu mentalitetas tik ant tiek nesa, kitokiu masinu kaip audi, bmw ir vw nera. Pries kokiu 20 metu gal ir buvo kokybiskos masinos, bet dabar turbut kia kokybiskesne 10 kartu. Turiu savo autoservisa, ir jei ne sitie vokiski sudai ir zmones kurie juos perka, tai senai buciau uzsidares.
Anonimas
5106
ka cia snekat kaimieciu masina sakot ??? vyruti gyvenu sostinej visa gyvenima, jeigu tau rupi.. ir audi kokybe, kur kas geresne. paziurek kiek zmoniu perka audi, o kiek kita slamsta.. p.s dundukam kurie nesupranta ji neissiskete, o tas vyrutis dejosi draziai tai ji plyso per puse, nes sonu kale..
Anonimas
5106
dx
Anonimas
5138
#5 Šudas ne šudas, bet Audi, BWM, ar koks nors kitas. Viską lemia tarpinė tarp sėdinės ir vairo. Jei esi kaip bukas kaip bato aulas, tai ir BWM proto nepridės :)
Anonimas
5138
Sudas ta jusu audi. Audi fanai uzsipiskit kaip galit tokias daidikles vairuot ?
mecha
5210
#3 visos audi yra kaimieciu svajoniu vezimai ir jei ji taip issiskecia tikrai yra grabas
Anonimas
5210
cia audi rs6, jis ne grabas pasidomek
Anonimas
5211
:D
mecha
5211
Kokia cia laime su tokiu grabu vazinet, kai nezinai kada jis issiskes
|

