;D
Originali nuotrauka... - Svarbiausia!
Anonimas
5613
gretagreat28
5712
Realy cool :D
paparacis
5712
lol
Anonimas
5744
#58 FAAAAAAAAAAIL :D
tralivali
5762
xD
Anonimas
5766
idiotai tie nuotraukoje :D
Anonimas
5767
#58 kitu kampu fotkina...faileri tu
Anonimas
5775
Fail kur i desine stumia xD
Anonimas
5776
durnynas ;D
Anonimas
5779
#50 cia tipo naujiena. Tik tu vienas zinai :D
Anonimas
5779
durneliai, ciakis is tikro butu ta boksta i wieta pastates :D
Anonimas
5780
:D
Anonimas
5781
:D
Anonimas
5781
Zinokit sia vasara pats buvau tai istikruju visi taip ir daro :D
Anonimas
5788
#49 tai gal nustumti bando ;D
Anonimas
5788
kazkaip vienas ne ta puse stovi :D
moorningstar
5792
Miriau. :D
Anonimas
5794
Negi žmonės ironijos nesuprantat ?
Anonimas
5797
#40 tu nenusisnekek kad priklaupes tai cia nieko tokio #38 gerai sako...
Anonimas
5799
#42 ar tu, zmogau, nesupranti, kad cia ironija sitam postery ir yra svarbiausia. Nepagauni, tai neversk, c'mon
Tauragiskis
5801
daunu gauja
Leene
5809
Anonimas
5813
#38 pats tu mausis, nusišneki visai.. Bandai kažką savo primest.. esmė visiems aiški, o tu čia savo dar išradinėji... Ką dar sugalvosi? " VISI ŽMONĖS ATSISTOJĘ LAIKO, O TAS VYRIŠKIS PRIKLAUPĘS..."
Anonimas
5813
LOL'as ;)
Anonimas
5816
kokie jus mausiai nematot del ko idejo tokia foto cia kabintis reikia ne del to kad visi pozuoja o kad visi tipo laiko boksta o vienas tai priesingai stumia ji :)
Anonimas
5816
As kai ten buvau. net geda buvo ziuret i tuos kurie taip daro :D 4stovi ant tokiu ir istiese tas rankas :D
Anonimas
5817
geras ;D
Anonimas
5819
:)
Anonimas
5820
Juokinga, bet kame demotyvuoja?
Anonimas
5822
koks gerulis . ;D
Anonimas
5822
prajuokino :D
Anonimas
5828
Aš pvz irgi tokią dariau :D
Anonimas
5833
#28 o tai tipo ne?;o
Anonimas
5833
luzau :D
Anonimas
5834
ten visi turistai tik ir ramsto, labai opriginalios foto gaunas. "Aš laikau PIZĄ"
Anonimas
5836
Cia jie gi taici uzsimineja:D)))))))))
Anonimas
5838
FAIL ;D
Anonimas
5839
Gerai atrodo... :D
Anonimas
5840
Fail'as
Anonimas
5841
Egle17, čia tie žmones pozuoja nuotraukai ir kad atrodytų, jog jie stumia ar tik šiaip atsirėmę į bokštą. O juokinga tai, kad tai daro ne vienas, o keli žmonės. :)
Anonimas
5841
Nk nesupratau.. ;//
Anonimas
5841
EPIC FAIL
mmartis33
5842
oi cia priciupo :D
look_at_me
5848
mldc D:
zygaaaaa
5850
daunai ;D
Anonimas
5850
zjbs!
Anonimas
5851
geras:D
Anonimas
5859
#3 Rastamanas per Manijos reklamą ;D
Anonimas
5865
Fainai.. ;D
Anonimas
5867
fail;D
|

