;D
Originali nuotrauka... - Svarbiausia!
Anonimas
5616
gretagreat28
5715
Realy cool :D
paparacis
5715
lol
Anonimas
5747
#58 FAAAAAAAAAAIL :D
tralivali
5765
xD
Anonimas
5769
idiotai tie nuotraukoje :D
Anonimas
5770
#58 kitu kampu fotkina...faileri tu
Anonimas
5777
Fail kur i desine stumia xD
Anonimas
5779
durnynas ;D
Anonimas
5782
#50 cia tipo naujiena. Tik tu vienas zinai :D
Anonimas
5782
durneliai, ciakis is tikro butu ta boksta i wieta pastates :D
Anonimas
5782
:D
Anonimas
5783
:D
Anonimas
5784
Zinokit sia vasara pats buvau tai istikruju visi taip ir daro :D
Anonimas
5790
#49 tai gal nustumti bando ;D
Anonimas
5791
kazkaip vienas ne ta puse stovi :D
moorningstar
5794
Miriau. :D
Anonimas
5797
Negi žmonės ironijos nesuprantat ?
Anonimas
5799
#40 tu nenusisnekek kad priklaupes tai cia nieko tokio #38 gerai sako...
Anonimas
5802
#42 ar tu, zmogau, nesupranti, kad cia ironija sitam postery ir yra svarbiausia. Nepagauni, tai neversk, c'mon
Tauragiskis
5804
daunu gauja
Leene
5812
Anonimas
5815
#38 pats tu mausis, nusišneki visai.. Bandai kažką savo primest.. esmė visiems aiški, o tu čia savo dar išradinėji... Ką dar sugalvosi? " VISI ŽMONĖS ATSISTOJĘ LAIKO, O TAS VYRIŠKIS PRIKLAUPĘS..."
Anonimas
5816
LOL'as ;)
Anonimas
5818
kokie jus mausiai nematot del ko idejo tokia foto cia kabintis reikia ne del to kad visi pozuoja o kad visi tipo laiko boksta o vienas tai priesingai stumia ji :)
Anonimas
5819
As kai ten buvau. net geda buvo ziuret i tuos kurie taip daro :D 4stovi ant tokiu ir istiese tas rankas :D
Anonimas
5820
geras ;D
Anonimas
5821
:)
Anonimas
5823
Juokinga, bet kame demotyvuoja?
Anonimas
5825
koks gerulis . ;D
Anonimas
5825
prajuokino :D
Anonimas
5831
Aš pvz irgi tokią dariau :D
Anonimas
5836
#28 o tai tipo ne?;o
Anonimas
5836
luzau :D
Anonimas
5837
ten visi turistai tik ir ramsto, labai opriginalios foto gaunas. "Aš laikau PIZĄ"
Anonimas
5839
Cia jie gi taici uzsimineja:D)))))))))
Anonimas
5841
FAIL ;D
Anonimas
5841
Gerai atrodo... :D
Anonimas
5842
Fail'as
Anonimas
5843
Egle17, čia tie žmones pozuoja nuotraukai ir kad atrodytų, jog jie stumia ar tik šiaip atsirėmę į bokštą. O juokinga tai, kad tai daro ne vienas, o keli žmonės. :)
Anonimas
5843
Nk nesupratau.. ;//
Anonimas
5844
EPIC FAIL
mmartis33
5845
oi cia priciupo :D
look_at_me
5851
mldc D:
zygaaaaa
5852
daunai ;D
Anonimas
5852
zjbs!
Anonimas
5854
geras:D
Anonimas
5862
#3 Rastamanas per Manijos reklamą ;D
Anonimas
5868
Fainai.. ;D
Anonimas
5870
fail;D
|

