Orientacija į rezultatą - Arba pigiai ir greitai, arba nuobodžiai ir ilgai.

2010.07.26 bbk
  • 28
23
alus





: alus


Nuotraukos nėra
Anonimas 4781    
#7 kai ejau i suke blindos stipraus geriau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5177    
#21 susiktas alkocholokas esi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5177    
o tolkas koks tą alų gert, geriau šnapsą. čia ir nesąmonė. čia grynai pagal skonį, tas d-light tai aišku tik ta kad rankoj kažką turėt, gerklei sušlapint, bet tai gali būt ir bet kooks kitas siilpnas gėrimas, arba iš vis ne alkoholinis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5388    
8 ne 6
Nuotraukos nėra
Anonimas 5388    
Tik 6 Dlightai!!!!
robokopopatron 5776    
mariu geriausi! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
sudas tas D-Light :D geriau Tornado bambaliu pora nusipirkt uz ta pacia kaina, ir efektas geresnis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
as uz bambaly <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#14 Sudas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
d-light <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
nu yr poveikis kas jy geria pusdezem jauciasi kai viena po kitos imi,teko karta man pasigert ir nuo to birzgaliuko d lighto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
pigiai ir greitai nėra fortas(nors labai skanus), norint efekto pigiai gerkite marių 8%, dilaitas tai tik pratinimasis prie alkoholio, poveikio jokio, o alkoholio yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#12 tai koks tau pointas isvis gert betkoki alkoholoi jei nenori prisigert??? gerk sultis. sveikiau ir neprisigersi...
tie dlight apsurdiski yra, vaikam pries miega duot nors ir tai siltas pienas greiciau uzmigdo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Jei geriu ką nors alkoholinio tai tik dlight. Neturiu tikslo prisigert.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
siaip nei vienas alkoholis nenumalsina troskulio, kitaip dar jo nenoretume ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
#9 užskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
kai ejau i mokykla tai dlaita pietums geriau
demotyvuotas 5812    
Pasirinkimas nuo kompanijos priklauso :D
Nuotraukos nėra
Rimtas_Diedukas 5812    
Vat gali... ir aš jo atsigeriu, bet tik atsigeriu. Jis išvis ne baliavojimam skirtas, o tik troškulį numalšint...limonadas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
nesuprantu kaip gali zmones ta dlight gerti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Alus 4 Sure
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
as ta bambali paimciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Ideja tai nebloga :D
Grįžti į viršų