Optimizmas - - tai kada neplauni indų vakare, tikėdamas, kad rytą tai daryti norėsis labiau.

2011.01.02 F0rtun3
  • 149
15
optimizmas,gyvenimas,gyvenimo, budas,budas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Eik silkroada arba dekaron palost noliferi tu... Kai as tau vozciau su savo 101lv 2h +SON +10 +full blue tai ir nebenoretum jokiu indu palut...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
As pesimiste tada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Sitas gerulis
Vai2kas 5650    
#3 geras.;D
Nuotraukos nėra
aferisteee 5650    
#3 teisingai :D man taip visada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#3 butent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
gal jei tik į indaplovę sudėt.. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Siaip greta boba esi turetum indus plaut ir tepti sumustinius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
gretagreat8, neturi indu valgai is puodo?
gretagreat28 5650    
Gerai kad man indu plaut nereik :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Indaplove?
kiki17 5650    
ryte galvoji kad indai bus svarus
OoS 5650    
Pesimizmas - kai turi indaplovę ir keiksnojies, kad labai sunku išimti iš jos indus.
F0rtun3 5653    
Motyvuoja Buti Pesimistu :D
Nuotraukos nėra
nulis 5653    
gilus
Grįžti į viršų