"Optima Linija" - Maistas, nuo kurio apsinuodijo Chuck Norris.

2010.11.20 Msndeo
  • 128
24
"Optima Linija"







Nuotraukos nėra
Anonimas 5208    
Thats impossible...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
Visko gali buti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
man rodos optima linija nusinuodijo nuo Chuck'o Norris'o :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
wtf? Nesamone... Totalia nesamone....
mxb 5695    
pieva.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Yra ir šūdų "Optimos Linijos", bet ir yra valgomų dalykų. Pavyzdžiui nesuprantu kam man mokėt 10lt, jei aš galiu už tą patį mokėt 3lt. Kaip aš sakau, pigi prekė, gera prekė :D
garbane 5695    
Irodyk autoriau, kad Chuck Norris apsinuodijo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
#11 tu gal barrio per eakcijas nesi mates? blt dezem temdavom :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
:D
Rocknroll 5695    
apsinuodijau pamates paveiksleli :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
OPTIMUS PRIME 1
Chuck Norris 0

hahaha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
būtų OPTIMA LINIJA prezervatyvai, tai ir nevaisingos pastotų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Normaliai, nesenai maciau optima linija alu 1.09Lt kainuoja tai vos neapsiverkiau kas per nesamones vyksta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
#thank you captain obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
Cia jau ne karta esu susidures su tuo, kad mokam tik uz Pavadinima ar firma, nors galeciau rasti toki pat produkta uz mazesne kain,a bet su tokia pat kokybe...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
Nieko jus nesuprantat. pvz optimos linijos yra pirmos rusies desra gal net pigesne uz ta kuria jus perkat grazesniam ipakavime ir net nezinot kad ji antraruse.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
ne nu iš kur tas stereotipas, kad pigus maistas iš karto yra nuodas? Jei būtų nuodas tai pagal viską gi būtu išimtas iš parduotuves lentynų :D bet gi čia Lietuva... Tai visko gali būt :D
gretagreat28 5696    
Optina linija net reklamai litu sukrapste!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
lopas kurė demo. Optima linija agurkėliai patys skaniausi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
Ne nu nesamone, jei Chuck'as apsinuodijo o mes studziai ne tai kur teisybe? Kas cia sake kad Chuck'as kieciausias? :D
Nuotraukos nėra
Baklazanas 5697    
Chuckas Norrisas zino viska.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Chuckas Norrisas nevalgė optimos linijos produktų. jis iš vis apie tokius net nežino.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
naxuj
Grįžti į viršų