#8 :D
Opa vandens nėr
Anonimas
4820
Anonimas
4888
#3 pritariu
Anonimas
4892
pz kodel tokiu vaiku nefotkina ir nededa i neta kai sako kad afrikos vaikai badauja... pazekit i juos...
Anonimas
4892
geras geras :D
Anonimas
4892
Šitas juodas :D baisiai juodas :D
Anonimas
4892
:D
Anonimas
4892
Vapse duhas opa tavo galvoj kulka asilas esi jeigu tokius sudus kuri
Anonimas
4892
man seip patinka juodas humoras, bet cia tai pieva...
Anonimas
4893
Įdomu, koks laimingasis juos fotografavo? :))
Cosmic_Man
4893
Kokie laimingi vaikai :)
|

