siaip lukas teisus. jei pradejo rasyti lietuviskai tai tegu ir tesia ir uzbaigia.
one.lt - Cia laimi kiekvienas....
killere
5884
Anonimas
5885
asj lajmejau
Anonimas
5891
bestija , lukas sako jei jau bandote rasyti teksta lt tai ir rasykite normalei, o pats jis net nebando ;))
Anonimas
5898
Lukai, tai kodėl pats lietuviškai nerašai?
Anonimas
6013
Sitas paveikslelis is one.lt ir jei kas tikrinate nuotraukas, tai sita paveiksleli puikiai zinote, kai kurie zmones ji vis deda ir deda.. ;D Kadangi cia lietuva, tai net neabejoju, kad atsiranda zmoniu, kurie uzkimba ant sito paveikslelio.. ;)
Anonimas
6021
sekmes - s su tasku?? kur as buvau kai abecele mokykloj mokino? :D
Anonimas
6021
pritariu lukui..
Anonimas
6021
Malonu butu jei jau bandote lietuviskai rasyti teksta tai ir rasykite viska lietuviskai ir taisyklingai, aciu
|

