#15 aha :) ir pavyko ;)
O visgi įmanoma...
Anonimas
5156
Anonimas
5835
Mano sesuo, 6m. irgi tai padaro. ;D
Anonimas
5839
Dabar ciuju dabar visi ir bando pasiekt :D
Anonimas
5848
eikit sau, neimanoma, ranka gali susilauzyt sitaip xD
Anonimas
5862
Jie, ir aš, turim dvigubus sanarius, papraščiausia daug daugiau galim susilenkt, rankas išlenkt ir t.t. daug mažiau sportavimo reikia, kad kažką galėtum padaryt.
Anonimas
5896
#6 eik tu naxui
Anonimas
5896
taip buk gimnastu tai ir paciulpt savo gala galesi
Anonimas
5911
nesamone.
Anonimas
5931
taigi lengva. Tereikia susilaužyt kelis kaulus ir vuolia - galit laižyt savo alkunę kiek tik norit ^^
Anonimas
5963
Ohh. Jau draugai sakė pinigus užkalinės mane visiems rodydami. Pasirodo vis gi dar yra tokių. ;D
Lijanelea911
5975
Nu.. o dieve lengva :D
Zygis
6025
Čia šitas tai geras. :D O Genijau jeigu nežinai tai ir nereikia čia pretenzijų reikšt...
Anonimas
6114
bunant gimnastu imanoma ne tik sias galunes pasiekt ;)
Anonimas
6120
man nesigavo... :(
Anonimas
6120
nepanikuojam, nepanikuojam :*
Anonimas
6120
Geruliškai ;D
Anonimas
6121
kas,bl imanoma, nx? potarle yra apie isikandima i alkune. dbls.
|

